Kurumsal

Aydınlatma, insan ile görsel arasında bir iletisim seklidir. Aydınlatma tasarımının fiziksel ve psikolojik olarak insan üzerinde etkileri vardır. Dogru bir aydınlatma, insanın kendisini iyi hissetmesini saglayarak yasam kalitesini arttırır. Ticari yapılar da ise aydınlatmanın önemi daha da büyüktür. Yapılan arastırmalarda aydınlatma ile müsterinin alışveriş alışkanlıklarının değisebileceği, satın alma kararlarının etkilendigi kanıtlanmıstır.

Goya Aydınlatma Kurumsal Ekibi olarak projelerinizin gereksinimine göre kaliteli ve ekonomik bir aydınlatma konseptini Sizler için hazırlıyoruz. Projelerinizde dogru ürün ve dogru ışık detaylarını kullanarak Sizler için konseptinize uygun aydınlatma tasarımları hazırlıyoruz.

  • GÜNCEL TEKNOLOJİYİ SİZLERE SUNUYORUZ

    Süpermarketler, mağazalar ve diğer tüm satış noktalarında tercih edilen yüksek CRI'lı LED’ler ile ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

    Renksel geriverim, objelerin belli bir ışık kaynağı altında nasıl göründüğü ile ilgilidir. Ölçü birimi “renksel geriverim indisi" veya CRI olarak adlandırılır. Yüksek CRI değerine sahip ışık kaynağı ile aydınlatılan bir objenin renkleri çok doğal görünür. Düşük CRI değerine sahip ışık kaynağı ile aydınlatma, objelerin doğal görünmemesine sebep olur. Bir ışık kaynağının CRI değeri en fazla 100’dür. Yüksek CRI değeri, daha iyi renksel geriverim anlamına gelir. 80’nin üzerindeki CRI değeri sunan ışık kaynakları, renkleri ayırt etme açısından mükemmel olarak kabul edilir.

  • GÖZ KAMAŞTIRAN AYDINLATMA DENEYİMİ

    Doğru Aydınlatma "Deneyim" ister.