Hakkımızda

Altun Elektrik 2003 yılında sektörde genç yasta edinilmis tecrübelere sahip ortakları tarafından aydınlatma sektörünün merkezi konumunda olan Karaköy semtinde kurulmustur. Sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek kalite ve kosulsuz müsteri memnuniyetini kendine ilke edinmistir. Ürün çesitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Aydınlatma teknolojisinin sürekli degisimine paralel olarak Altun Elektrik; Sektörün ihtiyaç duydugu ürünleri tespit ederek yeni teknolojiyi GOYA Markası ile sektöre sunmaktadır. Enerji tüketimini azaltan, dayanıklı, uzun ömürlü, doğal ışık veren LED teknolojisi ürünlerle, firmalara ekonomik çözümler de sunuluyor.

  • GÜNCEL TEKNOLOJİYİ SİZLERE SUNUYORUZ

    Süpermarketler, mağazalar ve diğer tüm satış noktalarında tercih edilen yüksek CRI'lı LED’ler ile ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

    Renksel geriverim, objelerin belli bir ışık kaynağı altında nasıl göründüğü ile ilgilidir. Ölçü birimi “renksel geriverim indisi" veya CRI olarak adlandırılır. Yüksek CRI değerine sahip ışık kaynağı ile aydınlatılan bir objenin renkleri çok doğal görünür. Düşük CRI değerine sahip ışık kaynağı ile aydınlatma, objelerin doğal görünmemesine sebep olur. Bir ışık kaynağının CRI değeri en fazla 100’dür. Yüksek CRI değeri, daha iyi renksel geriverim anlamına gelir. 80’nin üzerindeki CRI değeri sunan ışık kaynakları, renkleri ayırt etme açısından mükemmel olarak kabul edilir.

  • GÖZ KAMAŞTIRAN AYDINLATMA DENEYİMİ

    Doğru Aydınlatma "Deneyim" ister.